نقد و بررسی – نقد و بررسی

معرفی افزونه نقد و بررسی پیشرفته | IW Review

از طریق این افزونه می توانید برای مطالب سایت وردپرس خود، نقد و بررسی ایجاد کنید. این افزونه امکان ایجاد نقد و بررسی کامل، به همراه توضیحات، مزایا و معایت، بی نهایت رنگبندی، استایل های مختلف و تعیین مکان نمایش به همراه بی نهایت زمینه برای بررسی و امتیازدهی را برای نویسندگان مطلب فراهم می کند.

 

توضیحات، مزایا و معایب

برای هر نقد و بررسی می توان توضیحاتی از شرایط و یا زمینه های مورد بررسی و نحوه امتیازدهی ارائه داد. همچنین می توان مزایا یا نکات مثبت و معایب یا نکات منفی نقد و بررسی را نیز بیان نمود.

 

امتیازدهی

هر نقد و بررسی را می توان در قالب بی نهایت زمینه، ایجاد نمود. زمینه های نقد و بررسی نیز می توانند امتیازی از ۰ تا ۱۰ (به صورت اعشاری با گام ۰.۱) داشته باشند.

 

استایل و مکان نمایش

هر نقد و بررسی می تواند دارای استایل و مکان نمایش مختص به خود باشد. به صورت پیش فرض ۶ استایل مختلف برای نمایش نقد و بررسی در نظر گرفته شده است. نقد و بررسی هر مطلب می تواند قبل یا بعد از محتوای مطلب نمایش داده شود.

 

ابزارک

این افزونه به همراه یک ابزارک جهت نمایش نقد و بررسی ها ارائه شده است، که توانایی نمایش مطالب دارای نقد و بررسی در دو حالت (نمایش به ترتیب ایجاد و یا بیشترین امتیاز کسب شده) را داراست. این ابزارک از نمایش مطالب دسته بندی های خاص و مربوط به برچسب های مورد نظر کاربر نیز پشتیبانی می کند.

 

حالت کاربر

با استفاده از این قابلیت، کاربران سایت شما می توانند احساس خود نسبت به نقد و بررسی صورت گرفته را در قالب ۵ حالت به صورت AJAX (بدون ریفرش شدن صفحه) ثبت کنند.

 

امکانات افزونه

۱- نصب آسان، امکان استفاده به محض فعال سازی

۲- امکان اضافه کردن مزایا و معایب به نقد و بررسی

۳- امکان انتخاب بی نهایت رنگ برای هر نقد و بررسی

۴- امکان تعیین بی نهایت زمینه برای نقد و بررسی و امتیازدهی

۵- امکان انتخاب استایل های مختلف برای نقد و بررسی

۶- دارای ابزارک با امکان تعیین منبع، تعداد و ترتیب نمایش مطالب

۷- امکان انتخاب مکان نمایش نقد و بررسی

۸- دارای حجم بسیار پایین و عدم کاهش سرعت سایت

۹- امکان ارائه توضیحات تکمیلی در مورد نقد و بررسی

۱۰- امکان تایید یا عدم تایید امتیازات و شرایط نقد و بررسی توسط کاربر

۱۱- این محصول توسط ژاکت گارد محافظت می شود

۱۲- حذف کامل اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس پس از حذف افزونه